În data de 14 Februarie 2022, la ora 11:30, va avea loc online susținerea publică a tezei de doctorat intitulată: „Evaluarea și prevenția riscului de tulburări psihice postpartum la femeile obeze și supraponderale”, de către Pîrcălabu Cornel Gabriel, în vederea obținerii titlului științific de Doctor în Psihologie.

Componența comisiei de analiză și susținere a tezei de doctorat:
Președinte: Prof. Univ. Dr. Dragoș Iliescu
Conducător de doctorat: Prof. Univ. Dr. Ruxandra Rășcanu
Referenți oficiali:
1. Conf. Univ. Dr. Florinda Golu (Universitatea din București)
2. Prof. Univ. Dr. Alin Gavreliuc (Universitatea de Vest din Timișoara)
3. Prof. Univ. Dr. Nicoleta Turliuc (Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași)

Persoanele interesate să participe, o pot face prin intermediul link-ului de conectare disponibil pe site-ul dedicat. Teza de doctorat poate fi consultată la biblioteca Facultății de Psihologie și Științele Educației din cadrul Universității din București.

Anunțul complet cu privire la această susținere publică poate fi descărcat de aici.